KURUMSAL

HAKKIMIZDA

 

1995 yılında Bursa’da kurulan Akropol İnşaat, günümüze kadar faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmüştür. Rekabet koşulları, ülke şartları ve standartları göz önüne alındığında kesintisiz olarak devam ettirmenin çok zor olduğu bilinmektedir. Devamlılık, ancak yüksek kalite ve uygun fiyat ile mümkündür.

 

Firmamız, betonarme yapılar ağırlıklı olmak üzere; çelik, prefabrik ve konvansiyonel yapıların tamamında üretim yapmış olup, ekip ve ekipman altyapısını başarıyla oluşturmuştur. Betonarme üretim ekipmanlarımızın çoğunluğu çelik kalıp sistemleridir. Söz konusu çelik kalıp sistemleri iş ve işçi güvenliği, yapının estetik görünümü, üretim hızı ve kolaylığıyla ön plana çıkmaktadır. Projelerimizde çalışanların hepsi firma çalışanı olup, tafleron sistemi ile çalışmaz. Tüm maliyetlerine rağmen iş kalitesi ve üretim standartlarından tâviz vermeyen firmamız kendi profesyonel ekibini tercih etmektedir.

 

Akropol İnşaat, Türkiye’nin en önemli sanayi şehirlerinden biri olan Bursa’da tekstil fabrikaları, boyahaneler, iplik tesisleri, otomotiv sanayi, altyapı oluşumları ve standart üretim dışındaki özellikli alanların yanı sıra restorasyon, lüks konut, afet konutları gibi değişik alanlarda yüzlerce proje inşa etmiştir. Yapımını üstlendiği işlerin tamamında \%100 müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş, her zaman bu felsefeyle çalışmıştır.

 

Akropol İnşaat; daha güvenli bir geleceği inşa etme yolunda tüm deneyimi,

profesyonel ekibi ve enerjisiyle daha çok çalışmaya ve daha çok üretmeye kararlıdır. Gelin, projelerinizi bu misyon üzerinde birlikte değerlendirelim.

 

Saygı ve sevgilerimle,

 

Mecit ÖZKELEBEK

Akropol İnşaat

Yönetim Kurulu Başkanı

SOSYAL MEDYA :
nette interactive TASARIM & UYGULAMA
to top